
Datum: 6 oktober 2022
Tijd: 14.00-17.00 uur
Locatie: Beerepoot Automatisering BV, Dr. C.J.K. van Aalstweg 5 in Hoorn
Donderdag 6 oktober 14:00 – 17:00 uur
Graag nodigen wij: Parkmanagement Hoorn, De Hoornse Ondernemers Compagnie en Beerepoot Automatisering u uit voor een informatieve bijeenkomst over cybersecurity. Cybercriminaliteit is helaas een bekend fenomeen waar niet alleen grote bedrijven mee te maken hebben, maar ook steeds meer bedrijven uit het MKB. Onder het mom van ‘voorkomen is beter dan genezen’, wordt u door 3 sprekers voorzien van de laatste ontwikkelingen op het gebied van cybersecurity en uitgedaagd om hiermee actief aan de slag te gaan binnen uw eigen bedrijf.
Tijdens deze informatieve bijeenkomst worden drie onderwerpen behandeld:
- De gevaren van internet; een ethische hacker brengt de risico’s in beeld.
- Data management; hoe om te gaan met data en wie is er nu eigenlijk verantwoordelijk?
- De anatomie van een ransomware aanval; wat gebeurt er nu daadwerkelijk.
De bijeenkomst is met name bedoeld voor bedrijven met meer dan 10 werkplekken, of voor bedrijven waar IT een cruciale rol speelt in het bedrijfsproces. Iedere sessie duurt zo’n 45 minuten en na afloop staat er een gezellige borrel en een lekker hapje klaar.
Wanneer: | Donderdag 6 oktober 2022 |
---|---|
Tijd: | 14:00 – 17:00 uur met een borrel na afloop |
Locatie: | Beerepoot Automatisering BV, Dr. C.J.K. van Aalstweg 5 in Hoorn |
De bijeenkomst is tevens de start van het project CyberVeilig. Een nieuw initiatief van de Hoornse Ondernemers Compagnie én Parkmanagement Hoorn, met als doel het vergroten van de digitale weerbaarheid van bedrijven in West-Friesland. Door het stimuleren van de bewustwording en het geven van inzicht, bieden we uitzicht op het voorkomen van problemen.
We zien uit naar uw komst!
Andere leden die zich al hebben aangemeld:
Platform Veilig Ondernemen (PVO)
1
Marco Verschragen
Bouwhuis Incasso-Deurwaarders BV
1
Herald Bouwhuis
Chip it all
1
Ron Koster
Acoustics & NoiseReduction bv
1
Bert Klaver
Hélène de Bruijn Fotografie
1
Hélène de Bruijn
Van der Laan
1
Louis van der Laan
VANDERLAAN
1
Sandra Scholten
Broekhuis
1
Marjon Wagenaar
Autobedrijf Botman Zwaag BV
1
Peter Botman
Atlas College
1
Marion Winkelhuis
Beerepoot Automatisering
1
Pieter Plas
Groei met Impact
1
Jan Rosier
Polytechniek
1
Sjon de Lange
WEA
1
Sander Mentjox
Gemeente Hoorn
1
Therese Klaver
Rolan Robotics BV
2
Angelique Pronk
Fabian Hoogland
westfriese zaken
1
m janzen
dBcontrol
1
Kok Marcel